40

Sammu kaugusel sensatsioonist

News added: 03/04/2010 01:58
Eesti futsal korporatiivkarika esimene veerandfinaal oleks peaaegu lõppenud peamise favoriidi kaotusega.

Politsei meeskond, kes juhtis mängu jooksul seisuga 2:0, ei suutnud hoida esisust. Algas kõik aga eriti kenasti: veel esimesel poolajal lõid Martin Maks ja Vadim Talama värava kumbki.

Nordea mängijad näitasid aga iseloomu ning suutsid rebida viigi 2:2, kuna veel nominaalajal tuli kaks väravat – Roman Trošini ja Maksim Krivošeini poolt.

Kuid hilisemate penaltide jaoks „pankuritel“ jõudu enam ei jätkunud. Krivošein ning Nordea kapten Jorma Kosenkranius lõid määda, nende vastased Talama ja Maks ei jätnud neile aga ühtegi võimalust. Kokkuvõttes on Politsei tiim poolfinaalis, kus laupäeval astuvad vastu Maxima mängijatele.