83

Tallinna Futsali Karikas 2015/2016 14. veebruar - 27. märts Tallinn

Kirjeldus

Документ без названия

Jalgpalli asjaarmastajate võistkondi kutsutakse osalema Tallinna Karikavõistlustel futsalis – Grandliiga 2015/2016.

Karikavõistlused toimuvad täiustatud olümpiasüsteemis, välja langeb alles kahe kaotusega.

Näidisena turniirisüsteem 12 või 16 osavõtva võistkonnaga.

Milles seisneb karikasüsteemi uudsus?
See on täiendatud olümpiasüsteem, milles võistkond ei lange võistlustel välja ka kaotusega. Pärast kaotust on tal veel üks võimalus teise kaotanud võistkonna vastu. Turniirilt langeb välja alles see, kes on kaotanud kaks korda. Lisavoorus võitnud võistkond jätkab turniiri. See viib turniiri korraldajate arvates miinimumini juhuslike võitude ja kaotuste tõenäosuse.

Kes võivad osaleda?
Karikamängudes, nagu ka Tallinna Meistrivõistluste Grandliigas 2015/2016, osalevad ainult amatöörvõistkonnad. Te võite kokku panna oma firma, asutuse, maja või õue võistkonna või registreeruda koos nendega, kellega lihtsalt kord nädalas oma lõbuks mängite.
Piirangud:
osaleda ei tohi mängijad, kes on registreeritud põhikoosseisu võistkondades, mis osalevad/osalesid Eesti meistrivõistlustel:
- futsalis – Meistriliigas hooajal 2015/2016;

- jalgpallis – Meistriliiga ja Esiliiga (A-tase) hooajal 2015;

Erandid: 35 aastased ja vanemad mängijad võivad osaleda ilma piiranguteta.

Kus ja kuidas toimuvad mängud?
Karikamängude esimene voor toimub pühapäeval Tallinna Humanitaargümnaasiumis, aadressil Koidu tn 97. Mängu pikkus on 40 minutit (2 x 20 minutit). Mänge teenindavad kogenud professionaalsed kohtunikud. Igal mängul peetakse statistikat.

Mis ootab Karikavõitjat?

Medalid ja karikas, auhinnad sponsoritelt ning võimalus mängida Superkarikale Tallinna, Tartu ja Narva Meistrivõistluste Grandliiga 2015/2016 võitjaga. Superkafinaal ja hooaja lõpupidu toimuvad 2. aprillil!

Firma Monkey SportJoma ametlik esindaja Eestis, annab Karikavõistluste võitjavõistkonnale tšeki 300 euro suurusele summale, finalistile aga 200 euro suurusele summale.

Kuidas saab registreeruda ning millal alagavad mängud?
Viimane päev Karikavõistlustele registreerumiseks on 11. veebruar. Loosimine toimub 11-ndal veebruaril kell 19.00 konverents saalis Tondiraba Jäähallis, aadressil Varraku 14, Tallinn. Siis kinnitatakse ka koos võistkondade esindajatega turniiri lõplik juhend. Esimene mänguvoor on planeeritud 14-ndale veebruaril.

Kust on võimalik saada rohkem informatsiooni?
Täiendavat informatsiooni on võimalik saada igal ajal, helistades telefonil 58503849, või saates kirja aadressil ramil@sem.ee