143

Grandliiga Cup 2019/2020 26 October 2019 - March 2020 Tallinn, Koidu 97

Schedule and Results

Untitled Document


CUP Brackets
link


1/16 Final: Saturday, 26 October 2019
           
Nr. Time   Result    
           
1 18:50 FC Doker 2 - 0 Centurion III  
           
2 19:40 TJK 5 - 1 Kopli City II  
           
1/16 Final: Saturday, 9 November 2019
           
3 18:20 Tallinna Depoo 5 - 7 Kavial  
           
4 19:10 Centurion II 4 - 0 Vikings FC  
           
1/16 Final: Saturday, 16 November 2019
           
5 17:50 SMSraha 4 - 2 Altera II  
           
6 18:40 Kopli City 9 - 7 AET BSC Thunder  
           
1/16 Final: Saturday, 23 November 2019
           
7 17:50 FC Draft 5 - 4 AET La Strada  
           
8 18:40 FC Partizan 10 - 2 AFC Smena  
           
1/16 Final: Saturday, 30 November 2019
           
9 17:50 BLRT Grupp 6 - 3 FC Pääsküla  
           
10 18:40 TMJK 9 - 2 AZE United  
           
1/16 Final: Saturday, 14 December 2019
           
11 17:50 Baltic Sport 3 - 5 AET L.F.C. Video
           
12 18:40 FC Lokomotiv 6 - 4 FC Concrete  
           
1/8 Final: Saturday, 21 December 2019
           
13 17:50 Altera 3 - 1 FC Partizan  
           
14 18:40 Euro Takso 9 - 1 Centurion II  
           
1/8 Final: Sunday, 5 January 2020
           
15 13:30 Cosmos Seniors 1 - 3 L.F.C. Video
           
16 14:20 FC Centurion 8 - 3 Kavial  
           
17 15:15 TJK 4 - 0 FC Lokomotiv  
           
18 16:10 BLRT Grupp 3 - 5 SMSraha  
           
19 17:00 Kopli City 8 - 4 FC Draft  
           
20 17:55 FC Doker 4 - 2 TMJK  
           
1/4 (1) Final: Saturday, 11 January 2020
           
21 17:10 Altera 6 - 4 FC Doker  
           
22 18:00 Euro Takso 3 - 3 SMSraha  
           
1/4 (1) Final: Saturday, 18 January 2020
           
23 17:50 FC Centurion 6 - 3 Kopli City  
           
24 18:40 L.F.C. 1 - 3 TJK Video
           
1/4 (2) Final: Saturday, 25 January 2020
           
25 14:30 FC Doker 1 - 2 Altera  
           
26 15:20 SMSraha 3 - 3 AET
6 - 6 AGG
13 - 12 AP
Euro Takso  
           
    27.01 - 31.01 Transfer Window  
           
1/4 (2) Final: Saturday, 1 February 2020
           
27 14:30 TJK 1 - 3 AET
4 - 4 AGG
2 - 0 AP
L.F.C. Video
           
28 15:20 Kopli City 3 - 3
6 - 9 AGG
FC Centurion  
           
1/2 (1) Final: Saturday, 8 February 2020
           
29 14:30 TJK 2 - 2 Altera  
           
30 15:20 SMSraha 5 - 0 FC Centurion  
           
1/2 (2) Final: Saturday, 15 February 2020
           
31 14:30 Altera 1 - 2
2 - 3 AGG
TJK  
           
32 15:20 FC Centurion 6 - 3 AET
6 - 8 AGG
SMSraha  
           
           
Final: Saturday, 29 February 2020
           
33 18:00 TJK vs SMSraha  


Venue: Tallinna Humanitaargümnaasium (Koidu 97, Tallinn)
           
Last updated: February 15, 2020 16:32