62

Grandliiga 2014/2015 - QUALIFIERS 19 October 2014 Tallinn, Koidu 97

Format

Документ без названия

Tallinna Meistrivõistluste – Grandliiga 2014/2015 kvalifikatsiooniturniiri formaat:

Võistkonnad jagatakse pingerea alusel mitmesse gruppi. 14-ndal oktoobril selgub osalevate võistkondade lõplik arv.

10 võistkonna korral
A grupp – 5 võistkonda
B grupp – 5 võistkonda
Kummaski grupis 1. – 4. koha saavutanud võistkonnad kvalifitseeruvad põhiturniirile.

11 võistkonna korral (variant 1)
A grupp – 4 võistkonda
B grupp – 4 võistkonda
C grupp - 3 võistkonda
A ja B grupis 1. – 3. koha saavutanud võistkonnad kvalifitseeruvad põhiturniirile, C grupis 1 ja 2. koha saavutanud võistkonnad kvalifitseeruvad põhiturniirile.

11 võistkonna korral (variant 2)
A grupp – 6 võistkonda
Sellisel juhul mängivad A grupi võistkonnad laupäeval 18-ndal oktoobril Tallinna Humanitaargümnaasiumis või pühapäeval 19-ndal oktoobril Viimsi kooli võimlas*.

12 võistkonna korral (variant 1)
A grupp – 3 võistkonda
B grupp – 3 võistkonda
C grupp – 3 võistkonda
D grupp – 3 võistkonda
Igas grupis 1. ja 2. koha saavutanud võistkonnad kvalifitseeruvad põhiturniirile.

1.1 punktide arv;
1.2 omavahelised mängud (punktide arv, võitude arv, väravate vahe, löödud väravate arv). Näitajat ei kasutata juhul kui võrdne arv punkte on rohkem kui kahel võistkonnal;
1.3 väravate vahe;
1.4 löödud väravate arv;
1.5 „ausa mängu“ (fair play) näitajad (kollaste ja punaste kaartide arv. Üks punane kaart = viis kollast kaarti).

2. Reeglid
2.1 kõik mängud toimuvad kooskõlas heade tavadega ning FIFA poolt vastu võetud ja Eesti Jalgpalli Liidu poolt tunnustatud reeglitega, arvestades järgmisi erisusi:
2.2. ühe mängu kestus on 20 minutit (1 x 20 minutit ilma poolte vahetuseta) „jooksvat“ aega, ilma kella peatamiseta.
2.3. alates 4-ndast võistkondlikust (akumuleeruvast) veast määratakse 10m karistuslöök.
2.4. Karistused ja diskvalifitseerimine mängu ajal toime pandud rikkumiste eest:
2.4.1. punase kaardi eest (kahe kollase kaardi eest ühes mängus):
eemaldamine mängu lõpuni, meeskonna 2-minutiline vähemuses mängimine ja mängukeeld järgmiseks mänguks;
2.4.2. kui vähemuses mängimise ajal lüüakse võistkonnale värav, võib täiendav väljakumängija tulla mängu koheselt;
2.4.3. kahe erinevates mängudes saadud kollase kaardi eest – mängukeeld teise kollase kaardi saamisele järgnevaks mänguks;
2.4.4. kollaste ja punaste kaartide arvestust peetakse eraldi;
2.4.5. eemaldamise eest võidakse karistust suurendada, sõltuvalt toime pandud rikkumise iseloomust.

3. Mängijad
3.1. Osaleda võivad kõik jalgpalliharrastajad, järgmiste piirangutega:
3.1.1. osaleda ei saa mängijad, kes on üles antud võistkonna põhikoosseisus, mis osales Eesti meistrivõistlustel: