122

Grandliiga - Qualification 2018 9 - 25 April 2018 Tallinn, Pae 1

Matches schedule

Untitled Document
Last updated: April 20, 2018 22:56
Updated results of Matchday 6.
 
Venue: Lasnamäe Spordikompleks (Pae 1, Tallinn)
 
Matchday 1: Monday, 9 April
Nr. Time Group   Result   Side
1 19:15 A FC Lokomotiv 4 - 1 Cezar United A
2 19:15 B KinGZ Altera 2 5 - 0 L.F.C. B
3 20:15 A Euro Takso 8 - 0 La Strada A
4 20:15 B Baltic Sport 2 - 1 FC Concrete B
5 21:15 C FC Partizan 0 - 3 Saturn A
6 21:15 C Whiteliners 2 1 - 5 SMSraha B
             
             
Matchday 2: Wednesday, 11 April
Nr. Time Group   Result   Side
7 19:15 A La Strada 2 - 6 Cezar United A
8 19:15 B FC Concrete 2 - 2 L.F.C. B
9 20:15 C FC Pääsküla 2 - 1 Saturn A
10 20:15 C FC Partizan 2 - 6 Whiteliners 2 B
11 21:15 A Depoo 4 - 0 B.S.F. United A
12 21:15 B Inter Tallinn 4 - 3 Kavial B
             
             
Matchday 3: Friday, 13 April
Nr. Time Group   Result   Side
13 20:00 A B.S.F. United 2 - 11 Euro Takso A
14 21:00 B Kavial 0 - 4 Baltic Sport A
             
Matchday 4: Monday, 16 April
Nr. Time Group   Result   Side
15 19:15 A Depoo 2 - 3 FC Lokomotiv A
16 19:15 B Inter Tallinn 4 - 3 KinGZ Altera 2 B
17 20:15 A Cezar United 1 - 2 Euro Takso A
18 20:15 B L.F.C. 0 - 5 Baltic Sport B
19 21:15 C SMSraha 3 - 1 FC Pääsküla A
20 21:15 C Whiteliners 2 2 - 2 Saturn B
             
             
Matchday 5: Wednesday, 18 April
Nr. Time Group   Result   Side
21 19:15 A FC Lokomotiv 6 - 0 B.S.F. United A
22 19:15 B KinGZ Altera 2 2 - 2 Kavial B
23 20:15 C FC Pääsküla 0 - 0 FC Partizan A
24 20:15 C SMSraha 0 - 0 Saturn B
25 21:15 A Depoo 2 - 3 La Strada A
26 21:15 B Inter Tallinn 2 - 1 FC Concrete B
             
             
Matchday 6: Friday, 20 April
Nr. Time Group   Result   Side
27 20:00 A Euro Takso 4 - 1 Depoo B
28 21:00 B Baltic Sport 2 - 1 Inter Tallinn B
             
Matchday 7: Monday, 23 April
Nr. Time Group   Result   Side
29 19:15 A La Strada vs FC Lokomotiv A
30 19:15 B FC Concrete vs KinGZ Altera 2 B
31 20:15 C Whiteliners 2 vs FC Pääsküla A
32 20:15 C FC Partizan vs SMSraha B
33 21:15 A B.S.F. United vs Cezar United A
34 21:15 B Kavial vs L.F.C. B
             
             
Matchday 8: Wednesday, 25 April
Nr. Time Group   Result   Side
35 19:15 A La Strada vs B.S.F. United B
36 19:15 B FC Concrete vs Kavial A
37 20:15 A FC Lokomotiv vs Euro Takso B
38 20:15 B KinGZ Altera 2 vs Baltic Sport A
39 21:15 A Depoo vs Cezar United B
40 21:15 B Inter Tallinn vs L.F.C. A